stylizacja nad morze

Stylizacje nad morze – jakie trendy królują w sezonie 2023?

Lato to czas, który każdy z nas kocha. W końcu jest to okres, gdy możemy cieszyć się piękną pogodą, a także wyjechać na zasłużony urlop nad morze. Jednym z najważniejszych aspektów wakacji jest oczywiście odpowiednie przygotowanie garderoby. Jakie trendy królują w sezonie 2023, jeśli chodzi o stylizacje nad morze? O tym przeczytacie poniżej!

Kolory przewodnie

Kolory to jeden z najważniejszych elementów stylizacji. W sezonie 2023 rządzą kolory pastelowe, takie jak mięta, jasny róż czy lawendowy fiolet. Poza tym bardzo modnym kolorem będą też odcienie szarości oraz różne odcienie błękitu. Kolorystyka morza, piasku oraz zielonych traw będzie z pewnością bardzo popularna w nadchodzącym sezonie.

Wygodne stroje kąpielowe

Stroje kąpielowe to nieodłączny element stylizacji na plaży. W sezonie 2023 w modzie będą przede wszystkim wygodne modele, które pozwolą na swobodne poruszanie się i spędzanie czasu na plaży. Z jednoczęściowych kostiumów kąpielowych królują modele z głębokim dekoltem, a także kostiumy odsłaniające plecy. W przypadku bikini modne będą przede wszystkim topy z dekoltem typu bandeau oraz modele z falbankami.

Lekkie tkaniny i oversize

W nadchodzącym sezonie królują stroje z lekkich tkanin, takich jak bawełna, len czy jedwab. Na plaży warto postawić na oversize’owe koszule, które świetnie sprawdzą się zarówno jako okrycie wierzchnie, jak i jako element stylizacji. Warto zwrócić uwagę na modele z luźnym krojem, z falbanami czy wiązaniami.

Dodatki

Bez dodatków stylizacja na plaży nie byłaby kompletna. W sezonie 2023 bardzo modne będą kapelusze z duży rondem, które doskonale chronią przed słońcem. Poza tym warto postawić na plecaki, które pomieszczą wszystkie niezbędne rzeczy. W przypadku biżuterii warto zwrócić uwagę na modele wykonane z muszelek, które doskonale wpisują się w letni klimat.

Podsumowanie

W nadchodzącym sezonie trendy związane z modą na plażę skupiają się przede wszystkim na wygodzie i komforcie. Królują kolory pastelowe, lekkie tkaniny oraz oversize’owe fasony. Stroje kąpielowe wciąż pozostają bardzo ważnym elementem stylizacji, a modne są przede wszystkim modele z głębokim dekoltem oraz kostiumy z falbankami.